Altyapı Hizmetimiz

Detaylar

  • Yapılan Hizmet: Network Altyapısı Kurulumu
  • Uygulanan Ürünler: Switch,router,modem,access point kurulumları

Altyapı Hizmetimiz

Altyapı Hizmetlerimiz

    Günümüzde kurumların değişen ihtiyaçlarını karşılamak için kendi altyapılarını oluşturmaları gerekmektedir. Bu kurulan altyapıların gelecek yıllarda da verimli çalışıp zamanın gerisinde kalmaması için bir ön keşifte bulunup firmanın bugün ve gelecekte ihtiyacı olabilecek noktalar belirlenip, bu ihtiyaçları karşılayabilecek; sağlam, güvenli, yenilenebilen, kaliteli ve verimli bir altyapı oluşturmak önem arz etmektedir.
İşyerinizin ihtiyacı olan tüm altyapı çalışmalarını uzman ekibimiz ile eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
Ofislerin ve IT odalarının;
 - Anahtar teslimi planlama ve tasarım / modifikasyonunu sağlıyoruz.
 - Enerji, iletişim ve ağ kablolaması ve uygulaması
 - Klima, yangın algılama / bastırma ekipmanı ve tesisleri
 - LAN, kablosuz ağ, CCTV altyapı tasarımı ve uygulamasını sağlıyoruz.

    Yapısal kablolama projelerinde Cat5e, Cat6, Cat7, Multi Mode ve Single Mode F/O kablolar kullanılarak çözüm sunulur. Veri iletişiminin önemli unsurlarından biriside şüphesiz enerji alt yapısıdır. Bunun için Data altyapısı projelendirilmesi esnasında Elektrik ve Ups alt yapısının da dizayn ve projelendirilmesi yapılmaktadır.

Kurduğumuz Yapısal Kablolama Sistemlerindeki başarının arkasındaki en önemli üç faktör şunlardır;

    Doğru Tasarım ve Projelendirme: Yapısal kablolama sistemlerinin temel çıkış felsefesi baştan genişleyebilir bir yapı sağlamaktır. Günümüzde şirketlerde genişleme ve büyümeler genelde öngörülmemektedir. Ya da öngörülse de 5 yıl sonra gerçekleşecek bir büyümeyi öngörerek buna uygun kablolama altyapısı hazırlamak maliyetli olmaktadır. Bu nedenlerle en önemlisi genişlemelere uygun bir altyapı hazırlayabilmektir.

    Kaliteli İşçilik: Projelendirme kadar önemli ikinci bir konu da işçiliktir. İşçilik kalitesi kablolama altyapısının kalitesi anlamına da gelmektedir. Çünkü en iyi marka kablolama ürünlerini de kullansanız işçiliğiniz iyi değilse performans beklemeniz yanlış olacaktır.

    Test, Etiketleme ve Dokümantasyon: Gerçekleştirdiğimiz kablolama projelerinde tüm kablolar test edilerek, belli bir numaralandırma sistemi ile etiketlenir. Yerleşim planları üzerinde kablo güzergahları ve priz noktaları işlenerek proje dosyası sistem kullanıcılarına teslim edilir. Genişleme ihtiyaçlarında veya arıza tespitinde proje dokümantasyonu vazgeçilmezdir.

    İhtiyacınız olan tüm altyapı hizmetlerini uzman ekibimiz ile eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.