Outsourcing Hizmetimiz

Detaylar

Outsourcing Hizmetimiz

Outsource Hizmetlerimiz

  Vendeep'in sektörde ki bilgi ve tecrübeleri, uçtan uca teknoloji çözümleri tasarlamanın yanında, doğru insan kaynağının kullanılmasında da kuruluşunuza özel Level 1 Level 2 ve Level 3 Seviyelerinde yetişmiş uzman/Mühendis personel kiralama hizmeti sunmaktadır. Kurumların BT operasyonlarındaki ihtiyaçlarına yönelik uzman teknik ve fonksiyonel personeli Vendeep güvencesiyle sağlanır.

    15 yılı aşkın süredir sektörden edindiği tecrübeyi ve güçlü insan kaynağı ağını bir araya getirerek sunduğu personel kiralama hizmetiyle Vendeep, kurumların BT hizmet maliyetlerini düşürürken kaliteyi yükseltmelerine yardımcı olur. Vendeep, güçlü referanslarıyla dikkat çeken kalifiye personeli kurumlara belirlenen zaman dilimleri içerisinde çalışmaları amacıyla sağlar.

Tam zamanlı, yarı zamanlı

    Proje bazlı veya sürekli çalışmalar için sağlanabilen personel, aynı zamanda hızla büyüyen kadroların getirdiği maliyet yükünün azaltılabilmesini ve ihtiyaçların ölçeklenebilmesine yardımcı olur. Anlaşma kapsamında kuruma belirli günler/saatler arasında hizmet verebilecek personelin sayısı da yine Vendeep tarafından operasyonel gereklilikler göz önünde bulundurularak önerilebilir. Kiralanan personelin izin ve/veya sağlık problemleri gibi durumlarda Vendeep kiralanan personel seviyesinde eleman temin eder, firma bilgi teknolojileri çalışanlarınız  tatilde dinlenirken Vendeep işlerinizin aksamaması adına firmanızda tam zamanlı personel temin eder. Sistemlerinizi kontrol altına alır ve sağlıklı çalışmasını sağlar. Personel kiralama hizmeti, kurumun, profesyonel BT hizmetlerini daha uygun şartlarda alabilmelerini sağlar.